Author Archives: Jiří Holý

První semifinále dorostu pro Boleslav, rozhodla druhá třetina

První duel semifinálové serie karlovarským vůbec nevyšel, kromě prvních deseti minut byli hosté kompaktnějším týmem, který hrál týmový play off hokej. Domácí naopak hráli více individuálně s řadou zbytečných chyb, které bruslaři, hlavně ve druhé třetině, trestali. Úvod měli energetici téměř famózní, ve druhé minutě Sedláček našel před brankou Tomka, který jeho nabídku promáchl, ale… Continue reading »

Juniorka v Boleslavi vítězná a postupuje do semifinále!

Třetí zápasy čtvrtfinálových sérií DHL Extraligy juniorů se dnes odehrály na čtyřech stadionech a jako první tým si postup do semifinále zajistili karlovarští junioři, když zvítězili 3:1 a celou serii v poměru 3:0 na zápasy. Třetí duel obou soupeřů začali domácí aktivně a měli herní převahu, ovšem do vážnějších šancí se nedostávali a pokud nějaký… Continue reading »

Junioři zopakovali výsledek z pondělního zápasu a vedou ve čtvrtfinále dva nula

Úterní druhý čtvrtfinálový zápas se nesl v podobném duchu, jako ten pondělní, napovídá tomu i výsledek zápasu, který je shodný. Energie měla ze začátku více ze hry, než její soupeř. Matěj Beran nahodil prudce na Horovu klec, který kotouč schoval do lapačky. V čase 7:36 využili energetici přesilovou hru. David Varvařovský poslal přihrávku Samuelu Šmajdovi, který… Continue reading »

Dorost čtyřmi góly ve druhé třetině rozhodl o druhé výhře a vedení v serii dva nula

Dorost si v odpoledním zápase dnešního programu přesvědčivě poradil s Vítkovicemi, večer potom junioři zvládli druhé utkání čtvrtfinále s bruslaři z Mladé Boleslavi a oba týmy vedou dva nula na zápasy. Serie pokračují na ledu soupeře v pátek a případně čtvrtými zápasy v sobotu. V úterním zápase měli domácí dorostenci daleko lepší vstup do zápasu… Continue reading »

S Mladou Boleslaví junioři první čtvrtfinále zvládli a ujali se vedení

Čtrnáct dní čekali karlovarští na svůj první zápas v play off DHL Extraligy juniorů, které zvládli díky dobře odehraných prvních dvou třetin. Nástup do zápasu měli domácí doslova raketový a Čihařem otevřeli skóre zápasu již po 118 vteřinách. Zaskočení hosté byli rádi, že druhým gólem neskončila další šance domácích. Úvodní tlak přibrzdilo vyloučení Dorota a… Continue reading »

Blažek třemi góly ve třetí třetině rozhodl první zápas čtvrtfinále s Vítkovicemi

První do programu čtvrtfinále zasáhl dorost proti Vítkovicím. Zápas nabídl velmi dramatickou podívanou, především závěrečná třetina byla bohatá na branky. Konec utkání pak patřil domácího Blažkovi, který hosty sestřelil dvěma góly. Od úvodních vteřim mělo utkání svižné tempo a rušno bylo před oběma brankář, v první gólové příležitosti se ocotli domácí Blažek a po něm… Continue reading »

Junioři a dorost dnes zahájí čtvrtfinále play off, čekají je Ml. Boleslav a Vítkovice

Závěr sezony mládežnických soutěží vrcholí. Karlovarská juniorka si v nadstavbové části DHL Extraligy juniorů vybojovala pozici mezi nejlepšími čtyřmi týmy, kterým to zajistilo přímou účast ve čtvrtfinále play off. Dorost byl ještě o malinko úspěšnější a dokonce obsadil první místo a přiřadil si tak pozici jednoho z favoritů vyřazovacích bojů. Junioři se mezi osmičkou nejlepších… Continue reading »

Devítka dvakrát zdolala Jihlavu a postoupila do čtvrtfinále

Dva zápasy, dvě velmi těsné výhry a postup do čtvrtfinále play off devátých tříd zvládli karlovarští hráči. Ve středu nastoupila Energie na ledě týmu z Vysočiny, dnes sehráli oba soupeři druhý zápas. V prvním zápase měli lepší začátek žáci z Jihlavy, když vedli dvakrát o dvě branky, 2.0 a 3:1, ale karlovarští prokázali velkou bojovnost,… Continue reading »

Mládežnické soutěže vrcholí. Jako první v play off ve středu 13. března nastoupí 9. třída proti Jihlavě.

Závěrečnými dvěma zápasy v nadstavbové skupině extraligy 9. tříd zakončili karlovarští deváťáci svoji účast v nadstavbové části o pořadí v play off. V konečném účtování obsadili třetí příčku za Plzní a Libercem. Přitom při před samotným závěrem měla Energie i šanci skupinu vyhrát, jenže měla těžké zápasy v Liberci a v Mladé Boleslavi. Přitom o… Continue reading »