Přípravka zakončila svoji sezonu na hřišti školy Krušnohorská

By   31. 05. 2023

Všechny mládežnické kategorie jsou v polovině své přípravy na nadcházející sezonu, jen ti nejmladší to mají trochu jinak.

Posledním květnovým dnem totiž zakončili svoji, dnes již minulou sezonu. Kategorie přípravky vedená Blankou Jiskrovou má trochu jiný program než ostatní mládežníci. V dubnu se děti starších kategorií posouvali o ročník výš, zároveň se měnili trenéři, kteří v dubnu připravovali tréninkový plán pro své nové svěřence, aby mohli v květnu a červnu trénovat na novou sezonu.

Pro nejmladší členy našeho klubu byly na hřišti základní školy Krušnohorská připravena místa, kde se museli vypořádat s různými herními úkoly a nad jejich plněním dohlíželi další trenéři věnující se nejmenším energetikům. Hosty závěrečného tréninku byli někteří hráči A-mužstva, kteří své možné následovníky v jejich snažení velmi povzbuzovali, případně jim ukázali, jak daný úkol mají zvládnout.

Krásný podvečer na Růžové vrchu byl zakončen u ohně a pečením buřtů.

Nyní si mají děti od hokeje odpočinek a sejdou se zase v srpnu, kdy už bude k dispozici ledová plocha v KV Areně.