Extraligový dorost sahá po prvním místě před play off

By   07. 03. 2024

Poslední dva zápasy ve skupině O pořadí v play off mají před sebou karlovarští dorostenci, kteří v případě že je zvládnou, mohou se radovat z prvního místa.

V tabulce jsou energetici bod za prvním Třincem a s náskokem tří bodů před Dynamem. Svěřenci trenéra Tomáše Andryse se představí v pátek 8. března v Českých Budějovicích, druhý den v sobotu v pražském Edenu na ledu Slavie. „Určitě chceme se umístit co nejlépe a začínat serie doma,“ říká trenér dorostu Tomáš Andrys před závěrečnými dvěma koly. V zápasech může využít dva hráče, kteří pravidelně nastupují v juniorské DHL Extralize Vít Záhejský a Vojtěch Čihař, a kteří si již zahráli za A tým v Tipsport extralize. Již nyní má dorost Energie jisté čtvrtfinále Play off, které zahájí na domácím ledu v pondělí 18. března.

Střídačka extraligového dorostu s trenérem Tomášem Andrysem