Junioři tentokrát padesátiprocentní, vyhráli v Olomouci, ale padli ve Zlíně

By   10. 09. 2022

První dva zápasy na ledě soupeřů absolvovali junioři Energie na Moravě. V pátek v Olomouci přesvědčivě vyhráli, ale v sobotu na zlínském ledě jim nevyšla třetí třetina a poprvé ztratili všechny body.

3. kolo pátek 9. září

HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary 3:7 (1:2, 2:2, 0:3)

Branky a nahrávky: 16. Janech (Hradil, Tomeček), 22. Kučera (Tomeček), 32. Matašovský (Groch, Panáček) – 10. Sapoušek (Adámek, Dorot), 18. Šlechta (Varvařovský), 29. Sapoušek, 31. Krajčík (Adámek), 53. Krajčík (Tůma, Adámek), 54. Sapoušek (Kočí), 57. Šmajda.

První zápas nového ročníku DHL extraligy juniorů absolvovali karlovarští v Olomouci. První dvě třetiny přinesly poměrně vyrovnaný průběh, ale hosté byli vždy o krok vpředu. Definitivní rozuzlení zápasu přinesla závěrečná třetina, kterou energetici zcela ovládli a připsali si tak plný počet bodů.

4. kolo sobota 10. září

PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 1. Heš (Hamrla, Dědek), 21. Laciga (Frömel, Nábělek), 48. Heš, 49. Heš, 51. Burian – 8. Adámek (Dorot, Sapoušek), 37. Kočí (Dorot, Šmajda).

Druhý zápas úvodního výjezdu na led soupeřů sehráli junioři Energie ve Zlíně a o konečném výsledku opět rozhodovala závěrečná třetina. Tak jak se povedla ta v Olomouci, tak tentokrát to bylo opačně, kdy zlínští během tří minut rozhodli o svém vítězství.