Devátá třída v premiéře nasázela devatenáct gólů, šestkrát se trefil Šedivec. Vyhráli i osmáci, ale pátá třída podlehla Třemošné

By   11. 09. 2022

Jeden z devatenácti gólů v síti Klášterce.

V sobotu a v neděli byly rozehrány žákovské soutěže. Premiéru měla ve vlastní soutěži 9. třída, která přivítala Klášterec a nasázela mu 19 gólů.
Soutěž 9. tříd
1. kolo – 10. září
HC Energie Karlovy Vary – HC Tygři Klášterec 19:1(7:1, 7:0, 5:0)
Branky: Šedivec 6, Zolnaj 3, Franc 2, Mähler 2, Michalov 2, Benda, Vaníček, Žalud, Benko – Smíško
Od začátku bylo jasné, kdo bude vítězem tohoto zápasu. Bylo jen otázkou, jaké konečné skóre bude na konci zápasu. Byl to zápas dvou zcela rozdílných výkonostních mužstev. V samotném zápasu se zaskvěl Šedivec, který zatíýžil konto soupeře šesti brankami!

Liga starších žáků A – 8. třídy
HC Energie Karlovy Vary – HC Slovan Louny 11:1 (4:1, 4:0, 3:0)
Branky: Svrček 4, Kubík 4, Lucovič, Balbyshkin, Genstern – Janeček
I druhý severočeský klub si z Karlových Varů si v sobotu odvezl dvouciferný výsledek. I v tomto utkání byla herní převaha na straně domácích.

Adam Borůvka (23) čtyřikrát překonal brankáře Loun

Liga mladších žáků B – 5. třídy
HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná B 8:9 (3:2, 0:4, 5:3)
Branky: Kaputa 2, Kuchta 2, Dvořák, Svobodová, Tomášek, Koblížek – Šmídl 3, Skřivan 2, Klabačka 2, Soukup, Sedláček
Pro tuto kategorii to byl premiérový zápas na velkém hřišti. Ještě před rokem hráli „minihokej“ na děleném hřišti. A jak to u těchto dětí bývá, výsledkově jsou zápasy jako na houpačce. Karlovarští vedli rychle 3:0, ale potom skórovali jen hosté, kteří vstřelili sedm branek v řadě, poté se karta obrátila, ale dotáhnout náskok hostů se nepovedl.